İçeriğe geç

Projelerim

Aktif olarak üzerinde çalıştığım projelerimin detaylarını bu sayfada görebilirsiniz. bi’post, İki Nokta Dergi Projesi ve OG FİLM Kısa Film Projesi hakkındaki detayları bulabilirsiniz.

projeler-ve-sertifikalar-onurcan-gokcetin-com

Hangi Projeler Üzerinde Çalıştım?

  • 1 – bi’post | Sosyal Medya Tasarımları
  • 2 – İki Nokta Dergi Projesi | Dijital e-Dergi
  • 3 – OG FİLM | Kısa Film Projesi
  •  
  • Proje detaylarını sayfanın aşağısında bulabilirsiniz.
  •  

1 – bi’post | Sosyal Medya Tasarımları

bi’post sosyal medya hesaplarınız için pratik ve hızlı tasarımlar sunar.”

Sosyal medya hesaplarınız üzerinden satış yapıyorsanız ya da satış yapmak istiyorsanız şimdi tam zamanı! Ancak birçok marka artık sosyal medyayı aktif olarak kullanıyor ve bu markalar içinde öne çıkmak hiçte kolay değil. Öncelikle düzenli olarak post ve hikayeler oluşturmalısınız. Ayrıca bunları sürekli güncel tutmalı ve dikkat çekici olarak hazırlamanız da gerekiyor. Tüm bunların yanında postların ve hikayelerin birbiriyle uyumu da kritik öneme sahip.

Tüm bunları yapmak için yeterli zamanınız ve donanımınız olmayabilir. bi’post olarak sizlerin sorununu çözüyoruz! Instagram, Facebook ve Twitter üzerinden yaptığınız satışlarınız için insanların dikkatlerini sayfanıza çekecek postlar ve hikayeler hazırlıyoruz. Hazırladığımız bu postlar ve hikayeler sayesinde hem markanız kurumsal bir görünüme kavuşuyor hem de satış potansiyeliniz günden güne artıyor. Eğer siz de sosyal medya üzerinden satış yapıyorsanız, sattığınız ürünlerin dikkat çekmesini istiyorsanız ve hızlı bir şekilde ürünlerinizi satıp kazanç elde etmek istiyorsanız; gelin bi’post olarak sosyal medya postlarınızı ve hikayelerinizi birlikte tasarlayalım. 

Ayrıca bi’post olarak kurumsal kimlik oluşturma konusunda sizlere destek oluyor, logo ve kartvizit tasarımlarıyla firmanıza profesyonel bir imaj katıyoruz.

2 – İki Nokta Dergi Projesi | Dijital e-Dergi

İki Nokta Dergi 12 Ocak 2018 tarihinde ben ve kardeşim Gökhan Gökçetin tarafından kurulmuş bir e-dergidir. Derginin ilk sayısı 12 günlük ve 90 saatlik bir çalışmayla 22 Ocak günü tamamlanmıştır. İlk sayının yayınlamasının ardından 24 saat geçmeden yaklaşık 250 okurla buluşan e-dergimiz büyük beğeni toplamıştır.

Derginin başlıca amaçları; kendi şiirlerini, yazılarını ve araştırmalarını yazan fakat henüz keşfedilmemiş kişileri keşfedip onları geniş kitlelere hatta yurt dışındaki insanlarla buluşturmak ve onları bir araya getirmektir. Ayrıca gün geçtikçe basılı dergi yayımlarına olan ilgi azalmaktadır ve bu azalan ilgiyi dijital alana taşıyarak sektöre farklı bir soluk kazandırmak planlanmıştır. Özellikte bu proje yurt dışında olup Türkiye’deki basılı birçok dergiye ulaşamayan vatandaşlarımızı mutlu etmiştir ve onların bu sorununa çözüm sağlamıştır. 

Bu projenin diğer bir faydası ise çevre dostu bir dergi projesi olmasıdır. Dergimiz dijital ortamda bilgisayar, telefon ve tablet gibi birçok cihazda rahatlıkla okunabildiği için çevreye zarar vermeden ve ağaçları yok etmeden insanları dergilerine kavuşturmuştur.

3 – OG FİLM | Kısa Film Projesi

OG FİLM bir girişimcilik fikri üzerine kurulmuş marka ismidir ve alt yapısında grafik tasarım, video ve fotoğraf düzenleme gibi alanlar yer almaktadır. Bu kısa film projesi, 2011 yılından beri benim OG FİLM markası altında serbest ve bireysel olarak yaptığım çalışmaların devamı niteliğindedir.

2017 yılında bir vakfın kısa film yarışması için OG FİLM markası altında bir film ekibi oluşturdum. Kısa sürede oluşturduğum bu ekiple birlikte yaklaşık 5 aylık bir çalışmayla “120 Çocuk İşçiler” isminde bir kısa film ortaya çıkardık. Kısa film çalışmalarının devamında ek olarak bir süre markanın alt yapısında çeşitli kişiler ve kurumlar için logo tasarımları ve danışmanlıklar yaptık.

Daha fazla bilgi için ve projelerime destek olmak için [email protected] adresime e-posta gönderebilir ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurabilirsiniz.