İçeriğe geç

Onurcan GÖKÇETİN

Onurcan Gökçetin kimdir? Bu sayfada benim kişisel hayatım, profesyonel çalışma hayatım ve hangi alanlarda çalışmalar yaptığım hakkında çeşitli bilgileri bulabilirsiniz.

hakkımda-onurcan-gokcetin

Kişisel Hayatım

Onurcan Gökçetin, 1997 yılında İstanbul Bakırköy’de doğdum. İlk, orta, lise ve üniversite eğitimimi İstanbul’da tamamladım.

2015 yılında Altınbaş Üniversitesi İşletme bölümüne başladım ve 2020 yılında “Onur Derecesi” ile mezun oldum.

Şu anda ise kendimi dijital alanda daha fazla geliştirmek için Anadolu Üniversitesi Web Tasarımı ve Kodlama bölümüne devam etmekteyim.

Küçük yaşlardan beri dijital tasarımlar yapmak, fotoğraf ve video düzenlemek gibi alanlara olan ilgimden dolayı lise yıllarımda “OG FİLM Projesi” ve üniversite yıllarımda ise “İki Nokta Dergi Projesi” gibi farklı proje girişimlerinde bulundum.

Üniversitede ise 2018 yılının Aralık ayında “TEDxAltinbasUniversity Grafik Tasarım” ekibine katıldım. Ekipte ilk olarak; sene içinde gerçekleştireceğimiz etkinlikler için gerekli olan görsel materyalleri hazırladık.

2019 yılında ise “Grafik Tasarım ve Sosyal Medya”  ekiplerinin liderliğini üstlendim. Liderlik yaptığım süreçte TEDxAltinbasUniversity’nin etkinlik içi ve dışı tanıtımı için gerekli olan tüm görsel çalışmaları yaptık.

Şu anda ise dijital pazarlama, SEO ve grafik tasarım alanlarında aktif bir şekilde çalışmalarımı devam ettirmekteyim.


Kısaca Projelerim

Aşağıda projelerim hakkındaki özet bilgilere ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgiye ulaşmak için: Projelerim >

bi’post | Sosyal Medya Tasarımları

Proje süresi: 2020 – günümüz

“bi’post sosyal medya hesaplarınız için pratik ve hızlı tasarımlar sunar.” Sloganıyla ortaya çıkmış bir projedir. Bu proje sosyal medya, grafik tasarım ve dijital pazarlama bilgisi yeterli olmayan fakat sosyal medya üzerinden ürün ve hizmetlerini müşterilerine ulaştırmayı hedefleyen kişilere grafik tasarım ve sosyal medya konularında danışmanlık ve çeşitli hizmetler sağlamaktadır.

Proje Linki: bipost.weebly.com

İki Nokta Dergi Projesi | Dijital e-Dergi

Proje süresi: 2018 – 2020

Kendi şiirlerini, yazılarını ve araştırmalarını yazan amatör yazarları, şairleri bir araya getiren ve yurt dışında olup Türkiye’deki basılı dergilere ulaşamayan vatandaşları dijital ortamda buluşturan projedir.

Proje linki: ikinoktadergi.blogspot.com

OG FİLM | Kısa Film Projesi

Proje süresi: 2016 – 2018

Temelini lise yıllarında attığım daha sonra ise 2017 yılında bir vakfın kısa film yarışması için OG FİLM markası altında bir film ekibi oluşturduğum bir projedir. 5 aylık bir sürede 10 kişilik bir ekip ve 1 kısa film çalışması ortaya çıkarılmıştır. Ayrıca markanın alt yapısında çeşitli kişi ve kurumlar için logo, afiş ve video düzenleme çalışmaları da yapılmıştır. 

Proje linki: ogfilm.blogspot.com

Daha fazla bilgi için ve projelerime destek olmak için [email protected] adresime e-posta gönderebilir ya da sitemin iletişim kısmından bana ulaşabilirsiniz. 

e-posta-onurcan-gokcetin

Hey merhaba 👋
Tanıştığımıza memnun oldum.

Sitemizdeki en son güncellemelerden haberdar olmak için ücretsiz bültenimize abone olun. En önemli güncellemelere ilk siz ulaşın!

İstediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz.