İçeriğe geç

TEDxAltinbasUniversity ’22

TEDxAltinbasUniversity Kazanana Kadar Kaybet

📢 TEDxAltinbasUniversity ’22 etkinliğinin teması “Kazanana Kadar Kaybet.” olarak belirlendi.

Önceki senelerde “B Planı” ve “Perde Arkası” etkinlikleriyle karşımıza çıkan TEDxAltinbasUniversity ekibi bu sene yine birçok farklı ve alanında uzman konuklarını Altınbaş Üniversitesi’nin Mahmutbey Yerleşkesi’nde Fatma Altınbaş Konferans Salonu’nda ağırlayacak.

📍 B Planı ve Perde Arkası etkinliklerinin grafik tasarım ekibinde yer alarak birebir ilgilendiğim geçtiğimiz iki etkinlikte olduğu gibi bu etkinlikte ise mezun olmamın üzerinden yaklaşık iki sene geçmesine rağmen TEDxAltinbasUniversity ekibine uzaktan destek sağlamaya ve onlara grafik tasarım ve sosyal medya konularında yardım etmeye devam ediyorum.

Etkinlik Tarihi: 14 Mayıs 2022, Cumartesi

Etkinlik Saati: 10.00 – 17.00

Etkinlik Yeri: Altınbaş Üniversitesi – Mahmutbey Yerleşkesi, Fatma Altınbaş Konferans Salonu

Etkinlik için hazırladığım afişi, sosyal medya postlarını ve hikayesini aşağıya bırakıyorum oradan inceleyebilirsiniz.

TEDxAltinbasUniversity Kazanana Kadar Kaybet.

TEDxAltinbasUniversity ’22 Detayları

TEDxAltinbasUniversity ’22 etkinliği 14 Mayıs 2022 Cumartesi günü saat 10.00’da Altınbaş Üniversitesi  Fatma Altınbaş Konferans Salonu’nda gerçekleşecek!

TEDxAltinbasUniversity etkinliği bu sene “Kazanana Kadar Kaybet.” temasıyla sizlerle olacak. Bu tema zihnimizde yeni bir bakış açısının oluşumunu, deneyimlerden çıkarılan dersleri, temiz bir sayfa açılmasını sağlayan olayları canlandırıyor. “Yolculuk ile Başarı” anlamını vurgulayan bu temamızla; konuşmacılarımız bulundukları noktaya gelene kadar yaşadıklarını, başarılarını, başarısızlıklarını, kaybettiklerini düşündükleri anları ve pes etmeyip, asıl tutkularının ne olduğunu fark ettiklerinde küllerinden doğmalarına sebep olan ilham kaynaklarını paylaşacaklar.

Etkinliğin biletleri şu anda online olarak iki kategoride satılmaktadır: BİLET SATIN AL!

  • Tam Bilet: 70 TL
  • Öğrenci Bileti: 60 TL

Konukları çok yakında paylaşılacak olan etkinlik hakkında daha detaylı bilgi almak için TEDxAltinbasUniversity Instagram sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


Hizmetler Sitemiz Açıldı!

📢 Blog / içerik yazımı, sosyal medya tasarımı ve kurumsal tasarımlar sağladığımız hizmetler.onurcangokcetin.com sitemizi ziyaret edebilir ve sunduğumuz hizmetlerden avantajlı fiyatlarla faydalanabilirsiniz.

Eğer sizler de SEO alanında kendinizi geliştirmek veya detaylı bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek aklınızdaki sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere… Ücretsiz bültenimize abone olmayı unutmayın.

İletişim: [email protected]

Instagram: instagram.com/onurcangokcetin2

LinkedIn: tr.linkedin.com/in/onurcangokcetin

e-posta-onurcan-gokcetin

Hey merhaba 👋
Tanıştığımıza memnun oldum.

Sitemizdeki en son güncellemelerden haberdar olmak için ücretsiz bültenimize abone olun. En önemli güncellemelere ilk siz ulaşın!

İstediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz.

İçeriği Paylaş: